Filtr powietrza CHAMPION CAF100443C C151051 Tani
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK2849339-PL20260420-091557 Kategoria: Znacznik:
Opis
Producent: CHAMPION, Indeks: CAF100443C, EAN: 4044197756780
Parametry:
  • Wysokość: 377 mm
  • Średnica wewnętrzna: 100 mm
  • Średnica zewnętrzna: 146 mm