Filtr oleju CHAMPION COF101270S WP92881 Wyjątkowa oferta
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK2849047-PL20260420-091557 Kategoria: Znacznik:
Opis
Producent: CHAMPION, Indeks: COF101270S, EAN: 4044197777020
Parametry:
  • Wysokość: 121 mm
  • Wymiar gwintu: M26x1.5
  • Średnica 1: 103 mm
  • Średnica wewnętrzna: 64 mm
  • Średnica zewnętrzna: 101 mm
  • Rodzaj połączenia:
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Średnica wewnętrzna 1: 74 mm